Лавровий лист 1 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лавровий лист у мішках, фасування можливе по 1 кг, не пересушений, зелений, без палиць
Стародавні грецькі настоїм лавра обмивали руки перед їдою. Зараз лаврове листя використовують у кулінарії, класичній та народній медицині, у хімічній промисловості та косметології.
Як повідомляє АЗЕРТАДЖ зі посиланням на російські медичні сайти, під пряністю "лавровий лист" передбачає листя лавра благородного, дерева, що росте в широтах із субтропічним кліматом. Батьківщина лавра — Середземномор'я.
Сушене лаврове листя можна знайти в будь-якому продуктовому магазині, виростити в домашніх умовах або зібрати. Рекомендований період збирання — із середини листопада до середини лютого. Здорові листки лавра мають темно-зелений відтінок, без плям і пошкоджень, виділяють сильний запах.
Хімічний склад лаврового листа багатий на елементи природного походження. На основі рослини готують відвари, настої, екстракти та добувають ефірну олію.
Лавровий лист містить фітостерин, ліналоол, ефірну олію, дубильні речовини, камфору та кислоти — мурашина, капронова, олійна, лауринова, оцтова. До складу входить багато корисних сполук, як-от жири, білки, вуглеводи, вітаміни групи А, В, С, РР; макро-і мікроелементи — магній, фосфор, натрій, цинк, мідь, селен, залізо, марганець і калій.
Завдяки такій кількості біологічно активних речовин лавровий лист використовується в фармацевтиці для боротьби з різними недугами.
Лавровий лист — природний антисептик, який має протизапальні властивості та знеболювальний ефект. Його водний настій приймають під час лікування хвороб порожнини рота, гнійних захворювань шкіри та слизових, для знезараження саден або ран. Антисептичний ефект забезпечують мурашина та капронова кислоти, камфора та дубильні речовини, наявні в лавровому листі.
Корисний лавровий лист і для тих, хто страждає на безсоння або підвищену дратівливість, нервову збудливість. Запах лаврового листа або купання з використанням відвару м'яко впливають на нервову систему людини. Седативний ефект відбувається завдяки ліналоолі, що входить до складу.
Відвар із листя допомагає впоратися з вірусною інфекцією в організмі, зміцнити імунітет у період сезонних захворювань. Засіб дієвий тільки в комплексній терапії. За цю корисну властивість лавровий лист зобов'язаний лауриновій кислоті.
Відвар із лаврового листя виводить застоялу рідину з організму. Позбувшись неї, людина почуватиметься легше, зокрема і фізично: з рідиною піде пара зайвих кілограмів. Ефект досягається завдяки наявності в лавровому листі ефірних олій і олійної кислоти, що активують метаболічні процеси в організмі. Швидкий метаболізм відіграє головну роль у боротьбі із зайвою вагою.
Оскільки сольові відкладення провокують біль у суглобах, то солі потрібно виводити. Лікування лавровим відваром проводять у разі дотримання дієти впродовж 6 днів, з невеликою перервою через 3 дні. Схожий метод лікування застосовується у разі ревматичних захворювань.
Завдяки багатому комплексу макро- та мікроелементів, що входять до складу "лаврочки", його використовують для боротьби з проблемами шкіри-акне, жирний блиск, розширені пори, й ослабленого волосся — тьмяний колір, ламкість. Відваром із лаврового листя рекомендують протирати ділянки з вугровими висипками. Добитися блиску та зміцнення волосся допоможе настій із лаврового листя. Великим попитом у жінок користуються тонізувальні маски з екстрактом лаврового листа.
Настоєм лаврового листа протирають уражені грибком стопи, у разі підвищеної пітливості, сильної свербіж та печіння. Настій заспокоює пошкоджену шкіру ніг, усуває неприємний запах, підсушує шкіру та протистоїть вірусній інфекції.
Лаврові настої можна рекомендувати у разі діабету як допоміжний засіб. Допоможе знизити вміст глюкози в крові та нормалізувати вуглеводний баланс. Зазначимо, що таке лікування доцільно проводити тільки на початковій стадії діабету та після консультації з фахівцем.
Антимікробна й антибіотична дії кислот, "відхаркувальна" властивість камфори позитивно впливають на перебіг хвороб дихальних шляхів —рак горла, гайморит і сухий кашель. Завдяки активній дії хімічних речовин лаврового листа одужання йде швидше.
Гарний метаболізм сприяє комфортному травленню, що важливо для людини, яка страждає від проблем зі шлунком. Олійна кислота, що міститься в лавровому листі, чинить протекторний вплив на товсту кишку, захищаючи від впливу токсинів. Вона ж виступає каталізатором метаболічних процесів. Гострий запах сушеного лаврового листа підсилює апетит, навіть якщо людина вибаглива в їжі або погано їсть.
Лавровий лист допомагає у разі гострої або хронічної алергії. Приймайте водний настій на основі спеції. Засіб нейтралізує негативну реакцію на алерген і полегшить симптоми перебігу хвороби.
Крім позитивного впливу на стан людини, лавровий лист може надати негативного. До групи ризику входять ті, хто займається самолікуванням і приймає лаврові зілля без призначення фахівця. Фармацевтичну небезпеку лавровий лист несе, якщо він приймається у великих дозах, без дотримання спеціальних умов. Несистемне приймання спеції може спровокувати закреп або викликати отруєння. Щоб цього не допустити, треба дотримуватися рекомендацій.
Основні | |
---|---|
Виробник | УКК |
Країна виробник | Грузія |
Тип спецій | Лавровий лист |
Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Вага | 1000 г |
- Ціна: 320 ₴/кг