Полуниця сушена чипси 1 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сушена полуниця — корисні ласощі. Порівнюючи зі свіжими ягодами, має насиченіший склад, є потужним анітидепресантом. Особлива користь проявляється в період сезонних хвороб і епідемій грипу. Застосовується в кулінарії, косметології, народній медицині.
У сухій полуниці багато вітамінів: РР, А, В1, В2, В3, В9, С, Н. Вуглеводи на 80% складаються з фруктози, сахарози, глюкози. Є широкий спектр мінералів: калій, бор, магній, марганець, йод, кальцій, натрій, залізо, хлор, сірка. У складі є пектини, ефірні олії, фенолокислети, дубильні речовини, багато хінної та яблучної кислоти. Спостерігається невисокий показник жирів — 0,38 г. Наявність білків — 0,2 г, протеїну — 0,6 г, клітковини — 5,9 г. В 100 г сухосяйної ягоди міститься 31% денної норми вуглеводів (84,3 г).
У сухому вигляді ягоди полуниці не втрачають спектр корисних властивостей. Навпаки, посилюється концентрація органічних речовин і пектинових кислот, які забезпечують виведення токсинів і шлаків. У кілька разів збільшується кількість вітаміну «В9», що сприятливо позначається на кровотворній системі та складі крові.
Вживання сухої полуниці підтримує діяльність серцевого м'яза, покращує судинну систему, підвищує імунітет. В'ялена ягода має протизапальну, антиоксидантну, жарознижувальну, противірусну, антисептичну, сечогінну дію. Полуниця корисна у разі багатьох захворювань внутрішніх органів, зниженого гемоглобіну, подагри, циститу, ревматизму, асциту. Стимулює роботу щитоподібної залози, легких бронхів, посилює кровообіг. Тонізує нервову систему, покращує настрій, знімає напруження. Відновлює водно-сольовий баланс, пригнічує діяльність патогенних бактерій, нормалізує тиск.
Під час увімкнення сухої полуниці в раціон краще працює кишківник, прискорюється метаболізм, нормалізуються обмінні процеси, знижується надмірна вага. Шкіра набуває здорового вигляду, позаяк відбувається активація виробництва колагену. Доведено, що щоденне вживання 10-15 ягід запобігає утворенню злоякісних пухлин у стравоході та прямій кишці, оберігає від атеросклерозу.
Сушена полуниця не втрачає корисних якостей два роки. Для цього потрібне сухе приміщення, немає сонячних променів, герметичне паковання у формі тари з кераміки або скла.
Сушену полуницю застосовують у випічці, для створення кондитерських виробів. Додають у чай, з ним варлять компоти. Використовують у начинках для млинців як інгредієнт у кексах, мусах, коктейлях, морозивом, різних десертах. У подрібненому вигляді виходить ароматна кондитерська пудра, яку застосовують у кашах, з сиром, йогуртом. Ідеально поєднується з вершками, сміттєвою.
Висока енергетична цінність сухосяжної полуниці передбачає обмеження в разі дотримання калорійності харчування. Проте популярний серед дієтологів і актуальний для тих, хто бажає схуднути.
Застосовується як вітамінна добавка в каші, мюслі, овочеві рагу, запіканки, гарніри. Поєднується з знежиреним сиром, гречкою, пшоном, вівсянкою, рисом. Гармонічна з горіхами, сухофруктами, прянощами. Використовується в салатах із фруктів, овочів, руколи, шпинату, які заправляються йогуртом або бальзамічним оцтом. Популярна як перекуска. У разі дотримання низької вуглеводної дієти сухе полуниця не містить раціону.
Полуниця може викликати алергію, тому дітям давати з обережністю тільки від 6 років. Не рекомендується у разі підвищеної кислотності, загострень у шлунково-кишковому тракті. Надмірне вживання здатне викликати набряклість носових пазух, гортані, кропивницю, почервоніння шкіри, свербіж, біль у животі. Не можна поєднувати з прийманням сечогінних препаратів.
Лікарі рекомендують суху полуницю для щоденного використання як профілактику різних захворювань і підтримки імунітету. У народній медицині відвари з в'яленої ягоди застосовують у разі застуди та вірусних проявів, а також як жарознижувальний і сечогінний засіб. Призначують для лікування щитоподібної залози, порушень обміну речовин, анемії, запорів, авітамінозу, гіпертонії, ревматизму.
Полуниця використовують для відновлення мікрофлори, зняття набряклості, посилення перистальтики кишківника, зниження холестерину. Як профілактика сечовидільної системи, онкологічних, серцево-судинних захворювань, атеросклерозу. Витяжки з сухих ягід застосовують для загоєння ран, усунення гемороїдальних утворень.
Вмикання до раціону відновлює еластичність шкіри, стимулює регенерацію клітин. Пудру зі сухоневої полуниці вводять до складу скрабів, масок. Особливо ефективно діють такі методи щодо усунення підвищеної сальність, для звуження пор, підсушування вугрової висипки. З концентрованого відвару полуниці роблять крижані кубики для кріомасажу. Відвар із содою та спиртом використовують для зміцнення ясен, усунення пародонтозу.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип продукції | Сушені |
Культура | Полуниця |
Користувальницькі характеристики | |
Тип | Вагові |
- Ціна: 1 600 ₴/кг