Східні солодощі
Купити халву, рахат-лукум, пахлаву Київ
Східні солодощі - це кондитерські вироби середньоазіатської, закавказької та арабської кухонь, відмінною особливістю яких є додавання прянощів, горіхів, родзинок, цукатів, спецій та меду.
Східні кондитерські вироби різноманітні, смачні та поживні, завдяки чому популярні у всьому світі. Різних різновидів східних солодощів близько 200. Все досить складно перерахувати та описати в одній статті, тому ми постараємося їх класифікувати та виділити лише найпопулярніші. Давайте розберемося, якими ж бувають східні солодощі.
Види східних солодощів
1) Халва - Назва групи східних солодощів, виготовлених з цукру, борошна та горіхів. Додаткові складники халви можуть бути медом, корицею, ваніліном або фруктовою есенцією тощо. Зазвичай халву готують таким чином: з цукру або меду варять сироп у який додаються горіхи, паралельно цьому на сковороду підсмажують борошно, потім все перемішують і дають охолонути. Іноді борошно додають відразу до сиропу, після чого його виливають на сироп з мастиною, яка є густою. Після того як халва охолодить її нарізають і подають до столу.
Різновидностей халви безліч і кожен рецепт та метод приготування. Ось деякі з них: "Халва кунжутна", "Решід-хлава по-азербайджанськи", "Гріс-халва", "Ак-Халва-лавз-таджикські", "Халва горіхова по-рабськи", "Халва салайянськи", "Халвая халава", "Халва-лавзкі".
2) Пахлава - Це пиріг з горіховою начинкою ромбоподібної форми. Пахула - дуже смачна східна солодкість, яка подобається майже всім. Ця страва варить у невисокій сковороді або протині, заготовки перед приготуванням розрізають на шматочки у формі ромбів, під час випічки роблять перерву, щоб додати олію, і після приготування пахлаву поливають медом або цукром з прянощами, що надає страві неповторний смак.
Існує багато сортів орлави, які різняться складками та пропорціями, в яких їх використовують. Ось деякі з них: "Пахла-арішта", "Шекінська орлава", "Бакінська пахла", "Зручна орла".
3) Печінка - східна солодкість на муковій основі з додаванням різних складників, таких, як ваніль, фіги, курага, родзинки, горіхи, мед та інші. Тесто зазвичай готують з борошна, яєць, олії та цукру.
Найвідоміша східна сладність типу печиво - "Кураб'є". Але крім нього є ще багато інших видів цього східного десерту до чаю, такі як "Люди", "Югатерт", "Хакер-Пурі", "Шірварі-Нан", "Персична печінка", "Назук з шавраном по-арм'янськи", "Мутаки", "Кята єреванська", "Ка Кері-Нан", "Када", "Земелах", "Бето", "Ваніальні східнічного печиво" та інші.
4) Слабкі східні вироби - Група східних солодощів, які готуються у фритюрі. Кулінарний виріб повністю занурюється в масло, нагрівається до температури 160-180 градусів за Цельсієм. Для фрітура використовують рослинну олію, оскільки вершкові не витримують високої температури і набувають гіркого смаку.
Перед зануренням у олію з куулінових виробів виготовляють виблиски борошна, щоб уникнути її пригоряння, і час від часу перевертати лопаткою для рівномірної прожарки, а після приготування витягнути з фрітюра і покласти на сіточку для того, щоб надати жиру стіч. Після цього виріб озирається і прикрашається.
Найбільш відомими східними солодощами смаженими у фритюрі є "Хворост" і "Чак-чак". Вони такі смачні - пальчики оближеш. Але крім них у фрітюрі готують "Самса з мигдалевою начинкою", печиво "Східна стружка", Полоскі "Медові палички", "Пиліта по-таджицьськи" та інші солодощі.
5) Торти і тістечка - Східні солодощі на бисквітній, творчій та іншій основі, яку традиційно використовують для приготування тортів, тортів, тортів та рулетів. Особливістю східних тортів є начинки горіхів та південних фруктів. Крім того, на Сході ці солодощи сприяють поєдинку певних інгредієнтів у відповідних пропорціях та особливому методах приготування.
Поїхавши на Схід, ви можете зустріти східні торти, рулети і пір'їнні наступні найменший "Метлуф зі збитими вершками", "Міндальний рулет", "Ореховий рулет", торт "Східний зефір", торт "Шакербура" та інші. Існує безліч різних видів східних тортів.
6) Випічка з комплексного тесту - східна солодкість на муковій основі з додаванням горіхів, сухих і свіжих фруктів. Східна випічка не дуже відрізняється від європейської. Оригінальна тканина надає в основному незвичну форму, деякі види випічки подаються у вигляді кульок, які не є характерними для європейських кондитерських виробів.
Є такі види випічки на сході: "Нан Бардинський", "Нан Бухарський", "Пірожки з хурмою по-туркменськи", "Шакер-Чукер", "Гата Арцахська", "Гата Єрованська" та інші.
7) Карамель - східна солодкість, виготовлена на цукровій основі з додаванням горіхів, сухфруктів, ароматизаторів. Східна карамель дуже смачна, поживна і калорійна. Найбільш відомими східними солодощами типу карамелі є козинок, грильязь з мигдалю, мигдаль у цукром, нават.
Козинак - східна солодкість з більшим вмістом горіхів: мигдаль, кунжута, джем і д. Це прямокутні шматочки з горіхів карамелі. Грільяж На відміну від козинака, до горіха додають значно менше горіхів. Ногул - східне кулинарне виріб білого кольору карамелі з вмістом кінзового насіння. Нават Прості, прозорі кристали цукри нарощені на нітях. Кангаляк - Виріб круглої форми, що нагадує драже, з додаванням абрикосової кісточки.
9) М’які цукерки - Східні кулінові вироби, виготовлені з цукру та борошна з додаванням горіхів або сухофуктів. Найбільш популярні: нуга, лукум, щербет, цукати.
Лукум - Солодкість солодкої консистенції, виготовленої з борошна та цукру з добавкою різних горіхів. Нуга - Кондитерське виріб на основі сиропу, цукру, меду і патоки з додаванням горіхів. Нуга може бути м’якою і твердою. Щербет - Виріб на фруктово-сливовій основі у вигляді кольорової помадок з горіхами. Цукати - Виварені в цукровому сиропі шматочки фруктів.
8) Прочищені десерти - Інші солодощі до чаю на молочній, творчій, фруктовій основі. Для їх приготування використовуються такі фрукти, як персики, айва, абрикоси, яблука. А горіхи, як арахіс, мигдаль. Також використовуються інші складники: дині, родзинки тощо.
До східних десертів можна віднести "Яблуки з начинками з родзинки", "Шаріки з дині", "Шарики арахісові", "Шаріки мигдальні", "Слади з айви", "Персики з творчою начинкою", "Гертна айва та інші".